logo babica.cz

STÍNÍCÍ TECHNIKA A ZEMNÍ PRÁCE

Naše firma realizovala řadů projektů.

Prohlédněte si naše reference realizovaných projektů.

O nás

Firma byla založena v roce 1993 se zaměřením na dodávku a servis stínící techniky pro koncového zákazníka. Od samého počátku se snaží svým profesionálním přístupem neustále zlepšovat služby. Po celou dobu své existence se firma zabývá dodávkami a montáží okenních žaluzií, markýz, venkovních rolet a garážových vrat a to jak pro soukromé osoby tak i pro firemní klientelu.

Realizujeme zakázky od zastínění jednoho okna až po servis stínící techniky v budovách velkých firem a institucí.

Samozřejmostí je prvotřídní kvalita dodaných výrobků z dílen renomovaných výrobců a samozřejmě také i snaha přizpůsobit se provedením i materiálem Vaší kapse, což považujeme v dnešní době a v našem regionu za velice důležité.

Klademe důraz na rychlost a kvalitu prací pro zákazníka a jeho spokojenost je náš cíl. Jsme si vědomi, že každý spokojený zákazník je nejlepší reklama pro firmu. V současné době na trhu je objem zastíněných ploch téměř naplněn a je nutné věnovat pozornost na prevenci a údržbu všech již nainstalovaných stínících zařízení.

Ve snaze uspokojit co nejširší okruh zákazníků rozšiřujeme nabídku o kompletní servis veškerých žaluzií a ostatní stínící a garážové techniky.

Život vašeho nového bytového doplňku začíná návštěvou našeho pracovníka ve sjednaném termínu na Vámi určeném místě, kde bude upřesněn váš požadavek o tvaru, umístění, barvách, použitém materiálu a bude provedeno zaměření dle skutečného stavu. Dbáme i na to, aby byl design daného prostoru sladěn s celkovým charakterem interiéru i exteriéru vašeho obydlí.

Samozřejmostí je široký výběr barev dle vzorníku RAL.