logo babica.cz

STÍNÍCÍ TECHNIKA A ZEMNÍ PRÁCE

Naše firma realizovala řadů projektů.

Prohlédněte si naše reference realizovaných projektů.

Markýzy

Markýzy jsou horizontální protisluneční clony, instalované na balkony, lodžie nebo terasy, které dokážou vytvořit skutečný pocit příjemného a vlídného domova.

Použítí markýz

Umístění markýzy je možné nad restauračními zahrádkami, kde vytvářejí příjemný stín a zvyšují tak komfort poskytovaných služeb. Nad výkladními skříněmi chrání vystavované zboží a současně jsou nositelem reklamy. Stále větší oblibě se těší markýzy i u letních posezení rodinných domků.

Používané látky markýz SATTLER jsou na vysokém stupni užitné hodnoty, moderního designu, vyráběné ověřenými technologiemi. K výrazným vlastnostem markýz patří vysoká kvalita, jednoduché ovládání a snadná údržba. Všechny navíjecí markýzy je možné ovládat klikou nebo elektromotorem. Ke všem markýzám ovládaných elektromotorem je možné nainstalovat dálkové ovládání popřípadě automatické řízení slunce-vítr-déšť.

Kazetové markýzy

Kompaktní sluneční kazetová markýza dokonalé konstrukce se zajímavým tvarem a moderním designem. Při její konstrukci byly využity technické zkušenosti a nejnovější poznatky v tomto oboru. Estetický vzhled výrobku tvoří tvar kastlíku a předního profilu. V zasunutém stavu optimálně chrání použitou látku a ostatní mechanismy konstrukce a tím výrazně prodlužuje životnost celého výrobku. Na stranách umístěné obě upevňovací konzole umožňují jednoduchou montáž a nastavení od vodorovného do svislého sklonu výsuvu. Výrobek je možno lehce obsluhovat klikovým mechanismem nebo komfortním motorem. Kazetová markýza splní i nejnáročnější požadavky na estetický vzhled a dlouhou životnost.

Rozměry
Min. šířka 6 000 cm
Max. vyložení – 3 500 cm

Markýzy s kloubovými rameny RIVIERA

Horizontální markýza s kloubovými rameny a nosným profilem. Kvalitní konstrukce markýzy nachází uplatnění při stínění výkladních skříní, restaurací, rodinných domků, teras, balkónů, restauračních předzahrádek. Markýzu lze upevnit do stropu nebo čelně na fasádu. Konstrukci markýzy tvoří konzoly s nosným profilem, kloubová ramena , válec pro navíjení látky, výpadový profil a ovládací mechanizmus. Konstrukce je dodávána v barvě bílé. Markýzu lze ve svinutém stavu chránit plechovou nebo hliníkovou stříškou upevněnou pomocí konzol k nosnému profilu. Podle potřeby je možné opatřit potah markýzy reklamním nápisem nebo firemním znakem. Sklon ramen v rozsahu min. 5°, max. 45°.

Rozměry:
max. šíře 6 000 mm
max. vyložení 4 000 mm

Ovládání:
Vysouvání a navíjení markýzy se provádí:
a) mechanicky pomocí převodovky klikou
b) elektromotorem – elektromotor lze ovládat vypínačem dálkově nebo pomocí větrné a sluneční automatiky.

Potah:
Speciální markýzová akrylátová látka, hydrofobní , stálobarevná, rozměrově stálá , odolná proti plísním. Ze stejného materiálu je zhotoven i volán , jehož tvar a velikost jsou zvolitelné.