O firmě
Firma byla založena v roce 1993 se zaměřením na dodávku a servis stínící techniky pro koncového zákazníka. Od samého počátku se snaží svým profesionálním přístupem neustále zlepšovat služby. Po celou dobu své existence se firma zabývá dodávkami a montáží okenních žaluzií, markýz, venkovních rolet a garážových vrat a to jak pro soukromé osoby tak i pro firemní klientelu.
...více

Žaluzie                                                                                                                               Ukázky realizací

 

Žaluzie jsou povětšinou určeny k umístění v interiéru a slouží především zastínění či zatemnění jednotlivých oken v místnosti. Jejich úkolem je zachytit přímé sluneční paprsky a umožnit regulaci jejich intenzity pronikání do interiéru. Rovněž je možno je použít k optickému rozdělení místnosti.

Horizontální žaluzie

lamela šíře 25 mm - meziskelní

Umístění lamel je mezi jednotlivými skly zdvojených nebo kastlíkových oken. Naklápění lamel je prováděno pomocí otočné tyče, která je připevněna na rámu okna. Vytažení lamel je prováděno pomocí silonové šňůrky.

lameta šíře 25 mm - interiérové

Umístění lamel je na vnitřní straně libovolného typu okna. Naklápění lamel je prováděno pomocí převodovky v liště umístěné v horní části žaluzie. Vytažení lamel je pomocí silonové šňůrky s aretací.

lameta šíře 25 mm - provedení na střešní okna

Umístění žaluzie je na interiérové straně střešního okna. Naklápění lamel je prováděno pomocí převodovky v liště umístěné v horní části žaluzie. Vytažení lamel je pomocí silonové šňůrky s aretací. Žaluzie je po okrajích vedena silonem a lamely jsou vpleteny mezi žebříček, čímž je zajištěno jejich naklápění.
Klikněte pro detail

Horizontální žaluzie pro plastová a EURO okna

lameta šíře 25 mm - ISO pro plastová a dřevěná EURO okna


Možnosti provedení


Umístění lamel je na vnitřní straně plastového nebo dřevěného EURO okna. Jednoduchý nekonečný řetízek umožňuje jak natáčení lamel žaluzie tak její vytahování a spuštění.

ovládáníaretacefixace
Klikněte pro detail ovládání Klikněte pro detail aretace Klikněte pro detail fixace

Horizontální žaluzie šíře 50 mm

lamela šíře 50 mm - interiérové

Nekonečná šňůra vedoucí z horní lišty umožňuje jak natáčení lamel žaluzie tak její vytahování a spuštění. Žalucie je obzvláště vhodná ke stínění velkých ploch v interiéru pro svou dostatečnou robustnost a odolnost proti mechanickému poškození.lamela šíře 50 mm - venkovní

Jsou určeny pro umístění před vnější stranu oken. Fixace lamel proti působení větrů je provedena fixačním lankem po obvodu žaluzie. Nekonečná šňůra vedoucí z horní lišty umožňuje jak natáčení lamel žaluzie tak její vytahování a spuštění.Vertikální žaluzie

látkové s šířkou 127 mm
látkové s lamelou šíře 89 mm
plastové lamely
blackout lamely


Jsou vhodné k zastínění a dekoraci interiéru jak v obytných tak kancelářských prostorách. Je možné je využít k stínění velkých ploch či rozdělení místnosti na menší celky. Ovládání látek je pomocí hliníkové ovládací lišty umístěné na stropu, popř na konzolách kotvených do zdi. Úhel naklopení lamel je možno libovolně měnit. stahování lamel je možno řešit mnoha způsoby. Vertikální žaluzie je možné instalovat i do šikmých a atypických prostor.

O nás |  Žaluzie |  Markýzy |  Rolety |  Garážová vrata |  Plovoucí podlahy |  Servisní činnost |  Zemní práce |  Reference |  Kontakt               

Created by WEB-EVOLUTION