O firmě
Firma byla založena v roce 1993 se zaměřením na dodávku a servis stínící techniky pro koncového zákazníka. Od samého počátku se snaží svým profesionálním přístupem neustále zlepšovat služby. Po celou dobu své existence se firma zabývá dodávkami a montáží okenních žaluzií, markýz, venkovních rolet a garážových vrat a to jak pro soukromé osoby tak i pro firemní klientelu.
...více

Markýzy                                                                                                                               Ukázky realizací

 

Markýzy jsou horizontální protisluneční clony, instalované na balkony, lodžie nebo terasy, které dokážou vytvořit skutečný pocit příjemního a vlídného domova.
Umístění nad restauračními zahrádkami vytvářejí příjemný stín a zvyšují tak komfort poskytovaných služeb.
Nad výkladními skříněmi chrání vystavované zboží. Současně jsou nositelem reklamy.
Stále větší oblibě se těší markýzy i u letních posezení rodinných domků.

Používané látky markýz SATTLER jsou na vysokém stupni užitné hodnoty, moderního designu, vyráběné ověřenými technologiemi. K výrazným vlastnostem markýz patří vysoká kvalita, jednoduché ovládání a snadná údržba.
Všechny navíjecí markýzy je možné ovládat klikou nebo elektromotorem. Ke všem markýzán ovládaných elektromotorem je možné nainstalovat dálkové ovládání popřípadě automatické řízení slunce-vítr-déšť.


Kazetové markýzy CASABOX
Kazetová markýza CASABOX s kastlíkem malých konstrukčních rozměrů je výrazným doplňkem sortimentu firmy STOBAG v oboru uzavřených slunečních clon. Estetický vzhled kazetové clony s minimálními rozměry kastlíku 12,3 x 21,5 cm umožňuje její použití při požadavku maximálních rozměrů zastínění 500 x 225 cm. Praktický upevňovací systém je vhodný pro montáž na stěnu i strop. Dokonalé ukrytí látky v kastlíku umožňuje výrazné prodloužení její životnosti. CASABOX se převážně používá jako balkónová clona s využitím možnosti nastavení sklonu odvodorovné do svislé polohy a použitím volánu. Barva konstrukce je standardně bílá a je možné volit i z dalších barev.
 
Rozměry CASABOX
Min. šířka 190 cm
Min. výsuv 160 cm
Max. šířka 500 cm
Max. výsuv 225 cm
 


Kazetové markýzy TENDABOX
TENDABOX je kompaktní sluneční kazetová markýza dokonalé konstrukce se zajímavým tvarem a moderním designem. Při její konstrukci byly využity desetileté technické zkušenosti a nejnovější poznatky v tomto oboru. Estetický vzhled výrobku tvoří zaoblený tvar kastlíku a předního profilu. V zasunutém stavu TENDABOX optimálně chrání použitou látku a ostatní mechanismy konstrukce a tím výrazně prodlužuje životnost celého výrobku. Na stranách umístěné obě upevňovací konzole umožňují jednoduchou montáž a nastavení od vodorovného do svislého sklonu výsuvu. Výrobek je možno lehce obsluhovat klikovým mechanismem nebo komfortním motorem. TENDABOX splní i nejnáročnější požadavky na estetický vzhled a dlouhou životnost.
 
Rozměry TENDABOX
Min. šířka 202 cm
Min. výsuv 150 cm
Max. šířka 600 cm
Max. výsuv 350 cm
 


Markýzy s kloubovými rameny RIVIERA
Horizontální markýza s kloubovými rameny a nosným profilem. Kvalitní konstrukce markýzy nachází uplatnění při stínění výkladních skříní, restaurací, rodinných domků, teras, balkónů, restauračních předzahrádek. Markýzu lze upevnit do stropu nebo čelně na fasádu. Konstrukci markýzy tvoří konzoly s nosným profilem, kloubová ramena , válec pro navíjení látky, výpadový profil a ovládací mechanizmus. Konstrukce je dodávána v barvě bílé. Markýzu lze ve svinutém stavu chránit plechovou nebo hliníkovou stříškou upevněnou pomocí konzol k nosnému profilu. Podle potřeby je možné opatřit potah markýzy reklamním nápisem nebo firemním znakem. Sklon ramen v rozsahu min. 5°, max. 45°.
 
Rozměry:
max. šíře 6 000 mm
max. vyložení 3 500 mm

Ovládání:
Vysouvání a navíjení markýzy se provádí:
a) mechanicky pomocí převodovky klikou
b) elektromotorem - elektromotor lze ovládat vypínačem dálkově nebo pomocí větrné a sluneční automatiky.

Potah: speciální markýzová akrylátová látka, hydrofobní , stálobarevná, rozměrově stálá , odolná proti plísním. Ze stejného materiálu je zhotoven i volán , jehož tvar a velikost jsou zvolitelné.

O nás |  Žaluzie |  Markýzy |  Rolety |  Garážová vrata |  Plovoucí podlahy |  Servisní činnost |  Zemní práce |  Reference |  Kontakt               

Created by WEB-EVOLUTION